Severity: 8192
Message: Return type of CI_Session_files_driver::open($save_path, $name) should either be compatible with SessionHandlerInterface::open(string $path, string $name): bool, or the #[\ReturnTypeWillChange] attribute should be used to temporarily suppress the notice
Filename: drivers/Session_files_driver.php
Line Number: 132
Backtrace:
File: /home/demoynapstest/public_html/all/scl/application/controllers/Main.php
Line: 8
Function: __construct
File: /home/demoynapstest/public_html/all/scl/index.php
Line: 289
Function: require_once
Severity: 8192
Message: Return type of CI_Session_files_driver::close() should either be compatible with SessionHandlerInterface::close(): bool, or the #[\ReturnTypeWillChange] attribute should be used to temporarily suppress the notice
Filename: drivers/Session_files_driver.php
Line Number: 292
Backtrace:
File: /home/demoynapstest/public_html/all/scl/application/controllers/Main.php
Line: 8
Function: __construct
File: /home/demoynapstest/public_html/all/scl/index.php
Line: 289
Function: require_once
Severity: 8192
Message: Return type of CI_Session_files_driver::read($session_id) should either be compatible with SessionHandlerInterface::read(string $id): string|false, or the #[\ReturnTypeWillChange] attribute should be used to temporarily suppress the notice
Filename: drivers/Session_files_driver.php
Line Number: 166
Backtrace:
File: /home/demoynapstest/public_html/all/scl/application/controllers/Main.php
Line: 8
Function: __construct
File: /home/demoynapstest/public_html/all/scl/index.php
Line: 289
Function: require_once
Severity: 8192
Message: Return type of CI_Session_files_driver::write($session_id, $session_data) should either be compatible with SessionHandlerInterface::write(string $id, string $data): bool, or the #[\ReturnTypeWillChange] attribute should be used to temporarily suppress the notice
Filename: drivers/Session_files_driver.php
Line Number: 235
Backtrace:
File: /home/demoynapstest/public_html/all/scl/application/controllers/Main.php
Line: 8
Function: __construct
File: /home/demoynapstest/public_html/all/scl/index.php
Line: 289
Function: require_once
Severity: 8192
Message: Return type of CI_Session_files_driver::destroy($session_id) should either be compatible with SessionHandlerInterface::destroy(string $id): bool, or the #[\ReturnTypeWillChange] attribute should be used to temporarily suppress the notice
Filename: drivers/Session_files_driver.php
Line Number: 315
Backtrace:
File: /home/demoynapstest/public_html/all/scl/application/controllers/Main.php
Line: 8
Function: __construct
File: /home/demoynapstest/public_html/all/scl/index.php
Line: 289
Function: require_once
Severity: 8192
Message: Return type of CI_Session_files_driver::gc($maxlifetime) should either be compatible with SessionHandlerInterface::gc(int $max_lifetime): int|false, or the #[\ReturnTypeWillChange] attribute should be used to temporarily suppress the notice
Filename: drivers/Session_files_driver.php
Line Number: 356
Backtrace:
File: /home/demoynapstest/public_html/all/scl/application/controllers/Main.php
Line: 8
Function: __construct
File: /home/demoynapstest/public_html/all/scl/index.php
Line: 289
Function: require_once
Severity: Warning
Message: ini_set(): Session ini settings cannot be changed after headers have already been sent
Filename: Session/Session.php
Line Number: 282
Backtrace:
File: /home/demoynapstest/public_html/all/scl/application/controllers/Main.php
Line: 8
Function: __construct
File: /home/demoynapstest/public_html/all/scl/index.php
Line: 289
Function: require_once
Severity: Warning
Message: session_set_cookie_params(): Session cookie parameters cannot be changed after headers have already been sent
Filename: Session/Session.php
Line Number: 294
Backtrace:
File: /home/demoynapstest/public_html/all/scl/application/controllers/Main.php
Line: 8
Function: __construct
File: /home/demoynapstest/public_html/all/scl/index.php
Line: 289
Function: require_once
Severity: Warning
Message: ini_set(): Session ini settings cannot be changed after headers have already been sent
Filename: Session/Session.php
Line Number: 304
Backtrace:
File: /home/demoynapstest/public_html/all/scl/application/controllers/Main.php
Line: 8
Function: __construct
File: /home/demoynapstest/public_html/all/scl/index.php
Line: 289
Function: require_once
Severity: Warning
Message: ini_set(): Session ini settings cannot be changed after headers have already been sent
Filename: Session/Session.php
Line Number: 314
Backtrace:
File: /home/demoynapstest/public_html/all/scl/application/controllers/Main.php
Line: 8
Function: __construct
File: /home/demoynapstest/public_html/all/scl/index.php
Line: 289
Function: require_once
Severity: Warning
Message: ini_set(): Session ini settings cannot be changed after headers have already been sent
Filename: Session/Session.php
Line Number: 315
Backtrace:
File: /home/demoynapstest/public_html/all/scl/application/controllers/Main.php
Line: 8
Function: __construct
File: /home/demoynapstest/public_html/all/scl/index.php
Line: 289
Function: require_once
Severity: Warning
Message: ini_set(): Session ini settings cannot be changed after headers have already been sent
Filename: Session/Session.php
Line Number: 316
Backtrace:
File: /home/demoynapstest/public_html/all/scl/application/controllers/Main.php
Line: 8
Function: __construct
File: /home/demoynapstest/public_html/all/scl/index.php
Line: 289
Function: require_once
Severity: Warning
Message: ini_set(): Session ini settings cannot be changed after headers have already been sent
Filename: Session/Session.php
Line Number: 317
Backtrace:
File: /home/demoynapstest/public_html/all/scl/application/controllers/Main.php
Line: 8
Function: __construct
File: /home/demoynapstest/public_html/all/scl/index.php
Line: 289
Function: require_once
Severity: Warning
Message: ini_set(): Session ini settings cannot be changed after headers have already been sent
Filename: Session/Session.php
Line Number: 375
Backtrace:
File: /home/demoynapstest/public_html/all/scl/application/controllers/Main.php
Line: 8
Function: __construct
File: /home/demoynapstest/public_html/all/scl/index.php
Line: 289
Function: require_once
Severity: Warning
Message: session_set_save_handler(): Session save handler cannot be changed after headers have already been sent
Filename: Session/Session.php
Line Number: 110
Backtrace:
File: /home/demoynapstest/public_html/all/scl/application/controllers/Main.php
Line: 8
Function: __construct
File: /home/demoynapstest/public_html/all/scl/index.php
Line: 289
Function: require_once
Severity: Warning
Message: session_start(): Session cannot be started after headers have already been sent
Filename: Session/Session.php
Line Number: 143
Backtrace:
File: /home/demoynapstest/public_html/all/scl/application/controllers/Main.php
Line: 8
Function: __construct
File: /home/demoynapstest/public_html/all/scl/index.php
Line: 289
Function: require_once
Welcome To Scl Gaming














Product Model: RR-2V2L-18PA-R1-ARGB Availability: In Stock
free shipping on all us order
Contact us 24 hours a day
You have 30 days to Return
We ensure secure payment










Specifications
| PRODUCT NUMBER | RR-2V2L-18PA-R1 |
| EXTERIOR COLOR | Silver, Black |
| CPU SOCKET | LGA 1200, LGA1151, LGA1150, LGA1155, LGA1156, AM4 |
| HEAT SINK DIMENSIONS (L X W X H) | 120 x 80.5 x 157 mm / 4.7 x 3.2 x 6.2 inch |
| HEAT SINK MATERIAL | Copper, Aluminum |
| HEATPIPES | 4 |
| FAN DIMENSIONS (L X W X H) | 120 x 120 x 25 mm / 4.7 x 4.7 x 1 inch |
| FAN QUANTITY | 1 PC |
| FAN LED TYPE | ARGB |
| FAN SPEED | 650-1800 RPM (PWM) ± 5% |
| FAN AIRFLOW | 62 CFM (Max) |
| FAN NOISE LEVEL | 8 - 27 dBA |
| FAN AIR PRESSURE | 2.5 mmH2O (Max) |
| FAN MTTF | 160,000 Hours |
| FAN POWER CONNECTOR | 4-Pin (PWM) |
| FAN RATED VOLTAGE | 12VDC |
| FAN RATED CURRENT | 0.15A |
| SERIES | Hyper |
| COOLER TYPE | Air Cooler |
| Warranty | 2 Years |
| Note | *** Features, Price, Specifications are subject to change without notice. |